+48 52 395 16 51       +48 604 681 747

Pojazdy specjalistyczne

Zabudowa do 3 koni z pomieszczeniem socjalnym.Pojazd o DMC do 7400 kg, pozwala na przewóz trzech koni zapewniając jednocześnie cztery miejsca sypialne i pomieszczenie rozrywkowo socjalne. Na lekkim podwoziu łączy się kabiną kierowcy z pomieszczeniem socjalnym i wyodrębnionym pomieszczeniem dla koni.
Kabina spojona została z dalsza częścią zabudowy i doposażona w monitor wyświetlający obraz z kamer cofania i znajdującej się w pomieszczeniu dla koni. Ponadto nadbudowana została i zmodyfikowana tak aby zapewnić dwa miejsca sypialne nad dachem. Siedzenia obite są skora aby kolorystycznie pasowały do ścian zabudowy.
Idąc dalej, pomieszczenie socjalne posiada sofę (rozkładaną do kolejnych dwóch miejsc sypialnych), pneumatycznie podnoszony stolik, szafę na ubrania wiszące oaz radio odtwarzacz CD / DVD wraz z 19' monitorem.

Druga strona tego "pokoju" to mały aneks kuchenny z umywalka bieżąca zimna i ciepłą woda, lodówką i dwupalnikowa kuchenka elektryczna. Takie wyposażenie pozwala podróżującym osobom na spędzenie czasu w komfortowych warunkach. Całość posiada okna z siatkami przeciw owadom i roletami no i wejściowe drzwi znajdujące się na prawej stronie zabudowy. Na wyposażeniu jest również klimatyzacja, ogrzewanie, agregat prądotwórczy, oświetlenie wewnętrzne.

Ideowym pomieszczeniem zabudowy jest cześć dla koni. Posiada ona tylne duże okno uchylne oraz dwa mniejsze znajdujące się na bokach zabudowy. Konie wprowadzane są do wewnątrz po bocznym trapie, którego otwieranie i zamykanie wspomagane jest sprężynami. Pomiędzy końmi zamontowane są zawiasowe przegrody dzielące zwierzęta. Każdy koń posiada dwa wiązania. Pomieszczenie ma kamerę, oświetlenie wewnętrzne, schowki na siano dla koni. Siodła i wyposażenie jeździeckie chowane sa od zewnątrz pod żłobem koni. Całościowo zabudowa jest przyozdobiona grafiką przedstawiającą biegnącego konia sportowego.

 
l71
l72
l73
l74